Chcesz się dowiedzieć paru rzeczy o nas? Charakteryzuje nas otwartość, elastyczność i ukierunkowanie na sukces. Jesteśmy agencją interaktywną dostarczającą sprawdzone rozwiązania dla firm z zakresu komunikacji marketingowej w Internecie. Naszą misją jest efektywne inwestowanie kapitału naszych partnerów biznesowych w celu pozyskania dla nich nowych klientów lub uzyskania większej wartości z klientów już posiadanych. Naszymi największymi atutami są dobra znajomość rynku oraz doświadczony zespół specjalistów, co pozwala na wybranie skutecznych narzędzi marketingowych, takich, które przyniosą Ci realny zysk. Zawsze osiągamy postawione cele, a sukcesy naszych klientów przynoszą nam dużą satysfakcję.

Rafał Gnatiuk

Właściciel

Wykształcenie zdobywałem na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Zajmuję się doradztwem biznesowym w zakresie marketingu, planowaniem strategii komunikacji marketingowej w Internecie a także zwiększaniem konwersji na stronach WWW. Projektami marketingowymi zarządzam od 6 lat. W tym czasie między innymi: koordynowałem działania związane z opracowywaniem oraz wdrażaniem systemów identyfikacji wizualnej, zajmowałem się kreowaniem kampanii marketingowych, tworzeniem produktów oraz projektowaniem opakowań i logotypów znanych marek rynkowych. Prowadząc od 3 lat agencję marketingową, wypromowałem w Internecie dziesiątki firm.

Michał Zieliński

Dyrektor Kreacyjny

Jestem specjalistą w tworzeniu szeroko rozumianej grafiki użytkowej. Ukończyłem studia na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Marie Curie-Skłodowskiej w Lublinie, a zdobytą tam wiedzę wykorzystywałem przez 15 lat w branży reklamowej. Zawodowo tworzę identyfikacje wizualne, zajmuję się obróbką zdjęć, ilustracją wektorową, projektowaniem stron WWW, tworzeniem prezentacji multimedialnych i animacji flash. Zajmuję się również postprodukcją filmową i efektami specjalnymi, modelowaniem i animacją 3D a także rysunkiem odręcznym. Jestem również dobrym copywriterem. Posiadam także znajomość w dziedzinie poligrafii i przygotowywania materiałów do druku. Mam także spore doświadczenie w projektowaniu opakowań produktów dostępnych aktualnie na rynku. Na swoim koncie mam m.in. współpracę z Perłą - Browarami Lubelskimi S.A. – jestem autorem etykiety i kampanii marketingowej Perły Eksport, Perły Czarnej oraz Lubelskiego Koźlaka.

Ewa Mateuszuk

Konsultant

W agencji 4Faces fachowo doradzam w planowaniu zintegrowanych kampanii marketingowych. Od 30 lat pracuję w mediach – od telewizji, przez prasę aż po radio. Jestem także odpowiedzialna za produkcję dźwięku.

Bartosz Surmacz

Starszy programista

Jestem absolwentem Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie na Wydziale Matematyki, Fizyki i Informatyki, na którym uzyskałem tytuł magistra informatyki. Jestem programistą i Web developerem. Mam ponad dziesięcioletnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji internetowych, w tym pięcioletnią współpracę z firmą Extramedia - Nocowanie.pl na stanowisku starszy programista i kierownik zespołu programistów.

Magda Gałan

Specjalista ds. Google AdWords

W agencji 4Faces odpowiadam za wdrażanie kampanii Google AdWords. Branżą reklamową zajmuję od 5 lat. Jestem również certyfikowanym przez Google specjalistą w zakresie budowy i realizacji kampanii Google AdWords.

Jarek Szczuryk vel Szczerba

Grafik

Grafiką zajmuje się od 15 lat. Moją specjalnością są projekty wymagające staranności i dbania o szczegóły a zarazem szybkiego wykonania.

Roksana Daniewska

Copywriter

Jestem studentką Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Wydziale Politologii na Uniwersytecie Marie Curie - Skłodowskiej w Lublinie, na specjalizacji medialnej. Od trzech lat pracuję w mediach. Pracowałam jako dziennikarz freelancer, researcher, montażysta oraz przez rok w miesięczniku A4 jako redaktor działu kultura oraz twórca „tematów numeru”. Odbywałam staże: w Faktach TVN oraz Panoramie TVP Lublin.

Łukasz Petruczynik

Marcin Misztal

grafik

Jestem absolwentem Instytutu Wychowania Artystycznego UMCS w Lublinie. Grafiką użytkową zawodowo zajmuję się od ponad 12 lat.Realizuję projekty z zakresu kształtowania wizerunku firm takich jak: logo, identyfikacja wizualna, katalogi, prezentacje itp. oraz promocji produktu od projektów etykiet, opakowań, i ich wizualizacji - packshot do prezentacji na różnorakich nośnikach jak ulotki, plakaty, bannery, billboardy, katalogi, ogłoszenia prasowe...
Moja specjalność to grafika wektorowa, fotografia i jej obróbka, proste animacje flasch, projekty grafiki www. Moje projekty cechują umiarkowanie, estetyka i jasność przekazu.

Iwona Waniurska

TOP